Marzena Tomaszewska została powołana na stanowisko dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Skarżysku-Kamiennej. Decyzję tę podjął Prezydent Miasta, Arkadiusz Bogucki, podczas ceremonii wręczenia aktu powierzenia. Dyrektorka będzie kierować placówką przez najbliższe pięć lat, obejmując m.in. Szkołę Podstawową nr 2 oraz Przedszkole Publiczne nr 3. Tomaszewska była jedyną kandydatką, która zgłosiła się do konkursu na to stanowisko.
Podczas spotkania z Prezydentem, Marzena Tomaszewska otrzymała gratulacje oraz życzenia sukcesów zawodowych i satysfakcji z pracy na nowym stanowisku. Jej koncepcja funkcjonowania i rozwoju Zespołu Placówek Oświatowych spotkała się z pozytywnym odbiorem komisji konkursowej, co przyczyniło się do jej rekomendacji jako przyszłej dyrektorki.
Powołanie Tomaszewskiej na stanowisko dyrektora ZPO nastąpiło na okres od 1 lipca 2026 roku do 31 sierpnia 2030 roku. Arkadiusz Bogucki, wyrażając nadzieję na owocną współpracę, podkreślił znaczenie integracji z całą społecznością szkolną dla przyszłych działań dyrektorki. Mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej z pewnością będą śledzić rozwój sytuacji w lokalnym systemie oświaty pod nowym kierownictwem.
Źródło: Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna
Oceń: Marzena Tomaszewska nowym dyrektorem Zespołu Placówek Oświatowych w Skarżysku-Kamiennej
Zobacz Także

